Loading...

Naš 42.4x4mm Bez premaza Čelik round tube (cold formed) proizvodi se prema standardima TS EN 10219-2 koristeći Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H klasu Čelik. Ovaj precizno izrađen profil odlikuje se čelična površina bez premaza, pogodna za dalju obradu ili lakiranje i ima masu od approximately 3.790 kg/m. Pogodan za konstrukcijske i dekorativne primene, ovaj round tube (cold formed) kombinuje čvrstoću i svestranost.
Ovaj srednje nosivosti Čelik round tube (cold formed) često se propisuje za proizvodnju nameštaja, kućišta, konzole i opštu metaloprerađivačku delatnost. Debljina zida od 4mm pruža odličan odnos čvrstoće i mase uz zadržavanje obradivosti. Primenjena površinska obrada poboljšava i trajnost i izgled. Dostupan u standardnim dužinama od 3m i 6m, ovaj profil se može lako seći, bušiti i zavariti prema vašim specifičnim zahtevima.
| Specifikacija | Vrednost |
|---|---|
| Dimenzije | 42.40mm × 4mm |
| Masa po metru | 3.790 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/klasa | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Površinska obrada | Bez premaza |
| Dostupne dužine | 3m, 6m |
Select length and quantity to add to your quote cart
Pogledajte alternativne dimenzije koje mogu odgovarati vašim zahtevima