Loading...

Naš 60x40x3mm Sa premazom temeljne boje Čelik rectangular tube (cr) proizvodi se prema standardima TS EN10305-5 koristeći TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 klasu Čelik. Ovaj precizno izrađen profil odlikuje se površina sa premazom temeljne boje, optimizovana za prianjanje završnog laka i ima masu od approximately 4.270 kg/m. Pogodan za konstrukcijske i dekorativne primene, ovaj rectangular tube (cr) kombinuje čvrstoću i svestranost.
Ovaj srednje nosivosti Čelik rectangular tube (cr) često se propisuje za proizvodnju nameštaja, kućišta, konzole i opštu metaloprerađivačku delatnost. Debljina zida od 3mm pruža odličan odnos čvrstoće i mase uz zadržavanje obradivosti. Primenjena površinska obrada poboljšava i trajnost i izgled. Dostupan u standardnim dužinama od 3m i 6m, ovaj profil se može lako seći, bušiti i zavariti prema vašim specifičnim zahtevima.
| Specifikacija | Vrednost |
|---|---|
| Dimenzije | 60mm × 40mm × 3mm |
| Masa po metru | 4.270 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/klasa | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standard | TS EN10305-5 |
| Površinska obrada | Sa premazom temeljne boje |
| Dostupne dužine | 3m, 6m |
Pogledajte alternativne dimenzije koje mogu odgovarati vašim zahtevima
Select length and quantity to add to your quote cart
60x20x3mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
60x20x3mm Pocinčano Čelik Rectangular Tube (CR)
60x20x3mm Sa premazom temeljne boje Čelik Rectangular Tube (CR)
60x30x3mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)