Loading...

Naš 40x30x2.2mm Pocinčano Čelik rectangular tube (cr) proizvodi se prema standardima TS EN10305-5 koristeći TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 klasu Čelik. Ovaj precizno izrađen profil odlikuje se pocinčani premaz koji štiti od korozije u zahtevnim sredinama i ima masu od approximately 2.260 kg/m. Pogodan za konstrukcijske i dekorativne primene, ovaj rectangular tube (cr) kombinuje čvrstoću i svestranost.
Ovaj srednje nosivosti Čelik rectangular tube (cr) često se propisuje za proizvodnju nameštaja, kućišta, konzole i opštu metaloprerađivačku delatnost. Debljina zida od 2.2mm pruža odličan odnos čvrstoće i mase uz zadržavanje obradivosti. Pocinkovani premaz obezbeđuje izuzetnu zaštitu od korozije za spoljašnje i agresivne sredine. Dostupan u standardnim dužinama od 3m i 6m, ovaj profil se može lako seći, bušiti i zavariti prema vašim specifičnim zahtevima.
| Specifikacija | Vrednost |
|---|---|
| Dimenzije | 40mm × 30mm × 2.20mm |
| Masa po metru | 2.260 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/klasa | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standard | TS EN10305-5 |
| Površinska obrada | Pocinčano |
| Dostupne dužine | 3m, 6m |
Pogledajte alternativne dimenzije koje mogu odgovarati vašim zahtevima
Select length and quantity to add to your quote cart
40x20x2.2mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
40x20x2.2mm Pocinčano Čelik Rectangular Tube (CR)
40x20x2.2mm Sa premazom temeljne boje Čelik Rectangular Tube (CR)
40x25x2.2mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)