Loading...

Naš 100x80x6mm Pocinčano Čelik rectangular tube (cr) proizvodi se prema standardima TS EN10305-5 koristeći TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 klasu Čelik. Ovaj precizno izrađen profil odlikuje se pocinčani premaz koji štiti od korozije u zahtevnim sredinama i ima masu od approximately 15.210 kg/m. Pogodan za konstrukcijske i dekorativne primene, ovaj rectangular tube (cr) kombinuje čvrstoću i svestranost.
Ovaj teških konstrukcijskih Čelik rectangular tube (cr) često se propisuje za nosive konstrukcije, potporne strukture, postolja mašina i industrijsku opremu. Debljina zida od 6mm pruža visoku nosivost uz zadržavanje obradivosti. Pocinkovani premaz obezbeđuje izuzetnu zaštitu od korozije za spoljašnje i agresivne sredine. Dostupan u standardnim dužinama od 3m i 6m, ovaj profil se može lako seći, bušiti i zavariti prema vašim specifičnim zahtevima.
| Specifikacija | Vrednost |
|---|---|
| Dimenzije | 100mm × 80mm × 6mm |
| Masa po metru | 15.210 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/klasa | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standard | TS EN10305-5 |
| Površinska obrada | Pocinčano |
| Dostupne dužine | 3m, 6m |
Pogledajte alternativne dimenzije koje mogu odgovarati vašim zahtevima
Select length and quantity to add to your quote cart
100x40x6mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
100x40x6mm Pocinčano Čelik Rectangular Tube (CR)
100x40x6mm Sa premazom temeljne boje Čelik Rectangular Tube (CR)
100x50x6mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)