Loading...

Naš 100x60x1.8mm Pocinčano Čelik rectangular tube (cr) proizvodi se prema standardima TS EN10305-5 koristeći TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 klasu Čelik. Ovaj precizno izrađen profil odlikuje se pocinčani premaz koji štiti od korozije u zahtevnim sredinama i ima masu od approximately 4.410 kg/m. Pogodan za konstrukcijske i dekorativne primene, ovaj rectangular tube (cr) kombinuje čvrstoću i svestranost.
Ovaj lakih i dekorativnih Čelik rectangular tube (cr) često se propisuje za oblaganje, uramljivanje, izložbene sisteme i projekte unutrašnjeg uređenja. Debljina zida od 1.8mm pruža odgovarajuću čvrstoću za primene lakih opterećenja uz zadržavanje obradivosti. Pocinkovani premaz obezbeđuje izuzetnu zaštitu od korozije za spoljašnje i agresivne sredine. Dostupan u standardnim dužinama od 3m i 6m, ovaj profil se može lako seći, bušiti i zavariti prema vašim specifičnim zahtevima.
| Specifikacija | Vrednost |
|---|---|
| Dimenzije | 100mm × 60mm × 1.80mm |
| Masa po metru | 4.410 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/klasa | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standard | TS EN10305-5 |
| Površinska obrada | Pocinčano |
| Dostupne dužine | 3m, 6m |
Pogledajte alternativne dimenzije koje mogu odgovarati vašim zahtevima
Select length and quantity to add to your quote cart
100x40x1.8mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
100x40x1.8mm Pocinčano Čelik Rectangular Tube (CR)
100x40x1.8mm Sa premazom temeljne boje Čelik Rectangular Tube (CR)
100x50x1.8mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)