Loading...

Nasz profil 323.9x5mm Powłoka podkładowa Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma powierzchnia pokryta podkładem zoptymalizowana pod kątem przyczepności farby i waży około 39.320 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten wytrzymała konstrukcja Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w ramy, konstrukcje wsporcze, podstawy maszyn i urządzenia przemysłowe. Grubość ścianki 5 mm zapewnia doskonała nośność przy zachowaniu urabialności. Zastosowane wykończenie zwiększa zarówno trwałość, jak i wygląd. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 323.90mm × 5mm |
| Waga na metr | 39.320 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Powłoka podkładowa |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
323.9x5mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
323.9x5mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
323.9x6mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
323.9x6mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)