Loading...

Nasz profil 191x4mm Powłoka podkładowa Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma powierzchnia pokryta podkładem zoptymalizowana pod kątem przyczepności farby i waży około 18.450 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten średnie obciążenie Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w produkcja mebli, obudów, wsporników i produkcja ogólna. Grubość ścianki 4 mm zapewnia doskonały stosunek wytrzymałości do wagi przy zachowaniu urabialności. Zastosowane wykończenie zwiększa zarówno trwałość, jak i wygląd. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 191mm × 4mm |
| Waga na metr | 18.450 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Powłoka podkładowa |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
191x4mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
191x4mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
191x3mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
191x3mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)