Loading...

Nasz profil 168.3x8mm Powłoka podkładowa Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma powierzchnia pokryta podkładem zoptymalizowana pod kątem przyczepności farby i waży około 31.600 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten bardzo wytrzymałe przemysłowe Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w ciężkie podpory konstrukcyjne, ramy nośne i wymagające zastosowania przemysłowe. Grubość ścianki 8 mm zapewnia wyjątkowa integralność strukturalna przy zachowaniu urabialności. Zastosowane wykończenie zwiększa zarówno trwałość, jak i wygląd. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 168.30mm × 8mm |
| Waga na metr | 31.600 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Powłoka podkładowa |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
168.3x8mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
168.3x8mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
168.3x6.3mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
168.3x6.3mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)