Loading...

Nasz profil 141x6mm Niepowlekany Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma niepowlekana powierzchnia stalowa nadająca się do dalszej obróbki lub malowania i waży około 19.980 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten wytrzymała konstrukcja Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w ramy, konstrukcje wsporcze, podstawy maszyn i urządzenia przemysłowe. Grubość ścianki 6 mm zapewnia doskonała nośność przy zachowaniu urabialności. Zastosowane wykończenie zwiększa zarówno trwałość, jak i wygląd. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 141mm × 6mm |
| Waga na metr | 19.980 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Niepowlekany |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
141x6mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
141x6mm Powłoka podkładowa Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
141x6.3mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
141x6.3mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)