Loading...

Nasz profil 141x5mm Niepowlekany Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma niepowlekana powierzchnia stalowa nadająca się do dalszej obróbki lub malowania i waży około 16.770 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten wytrzymała konstrukcja Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w ramy, konstrukcje wsporcze, podstawy maszyn i urządzenia przemysłowe. Grubość ścianki 5 mm zapewnia doskonała nośność przy zachowaniu urabialności. Zastosowane wykończenie zwiększa zarówno trwałość, jak i wygląd. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 141mm × 5mm |
| Waga na metr | 16.770 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Niepowlekany |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
141x5mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
141x5mm Powłoka podkładowa Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
141x4mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
141x4mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)