Loading...

Nasz profil 141x4mm Niepowlekany Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma niepowlekana powierzchnia stalowa nadająca się do dalszej obróbki lub malowania i waży około 13.510 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten średnie obciążenie Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w produkcja mebli, obudów, wsporników i produkcja ogólna. Grubość ścianki 4 mm zapewnia doskonały stosunek wytrzymałości do wagi przy zachowaniu urabialności. Zastosowane wykończenie zwiększa zarówno trwałość, jak i wygląd. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 141mm × 4mm |
| Waga na metr | 13.510 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Niepowlekany |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
141x4mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
141x4mm Powłoka podkładowa Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
141x3mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
141x3mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)