Loading...

Nasz profil 13x1.5mm Powłoka podkładowa Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma powierzchnia pokryta podkładem zoptymalizowana pod kątem przyczepności farby i waży około 0.430 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten lekki i dekoracyjny Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w prace wykończeniowe, kadrowanie, systemy wystawiennicze i projekty aranżacji wnętrz. Grubość ścianki 1.5 mm zapewnia odpowiednia wytrzymałość do lekkich zastosowań przy zachowaniu urabialności. Zastosowane wykończenie zwiększa zarówno trwałość, jak i wygląd. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 13mm × 1.50mm |
| Waga na metr | 0.430 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Powłoka podkładowa |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
13x1.5mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
13x1.5mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
13x1.4mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
13x1.4mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)