Loading...

Nasz profil 127x4mm Niepowlekany Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma niepowlekana powierzchnia stalowa nadająca się do dalszej obróbki lub malowania i waży około 12.130 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten średnie obciążenie Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w produkcja mebli, obudów, wsporników i produkcja ogólna. Grubość ścianki 4 mm zapewnia doskonały stosunek wytrzymałości do wagi przy zachowaniu urabialności. Zastosowane wykończenie zwiększa zarówno trwałość, jak i wygląd. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 127mm × 4mm |
| Waga na metr | 12.130 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Niepowlekany |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
127x4mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
127x4mm Powłoka podkładowa Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
127x3mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
127x3mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)