Loading...

Nasz profil 114.3x4mm Galwanizowany Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma galwanizowana powłoka chroniąca przed korozją w trudnych warunkach środowiskowych i waży około 10.900 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten średnie obciążenie Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w produkcja mebli, obudów, wsporników i produkcja ogólna. Grubość ścianki 4 mm zapewnia doskonały stosunek wytrzymałości do wagi przy zachowaniu urabialności. Ocynkowana powłoka zapewnia wyjątkową ochronę przed korozją w trudnych warunkach zewnętrznych. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 114.30mm × 4mm |
| Waga na metr | 10.900 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Galwanizowany |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
114.3x4mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
114.3x4mm Powłoka podkładowa Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
114.3x3mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
114.3x3mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)