Loading...

Naš 80x50x3mm Pocinčana Čelik rectangular tube (cr) proizvodi se prema standardima TS EN10305-5 koristeći leguru TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 kvalitete Čelik. Ovaj precizno izrađeni profil karakterizira pocinčani premaz koji štiti od korozije u zahtjevnim uvjetima okoline i težine je approximately 5.690 kg/m. Prikladan za konstrukcijske i dekorativne primjene, ovaj rectangular tube (cr) spaja čvrstoću i svestranost.
Ovaj srednje nosivosti Čelik rectangular tube (cr) standardno se propisuje za proizvodnju namještaja, kućišta, konzole i opću metalopreradu. Debljina stijenke od 3mm osigurava izvrsni omjer čvrstoće i mase uz zadržavanje obradivosti. Pocinčani premaz pruža iznimnu zaštitu od korozije za vanjsku primjenu i agresivna okruženja. Dostupan u standardnim duljinama od 3m i 6m, ovaj profil može se lako rezati, bušiti i zavarivati prema vašim specifičnim zahtjevima.
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Dimenzije | 80mm × 50mm × 3mm |
| Masa po metru | 5.690 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/kvaliteta | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Norma | TS EN10305-5 |
| Površinska obrada | Pocinčana |
| Dostupne duljine | 3m, 6m |
Istražite alternativne dimenzije koje bi mogle odgovarati vašim potrebama
Select length and quantity to add to your quote cart
80x20x3mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
80x20x3mm Pocinčana Čelik Rectangular Tube (CR)
80x20x3mm S temeljnim premazom Čelik Rectangular Tube (CR)
80x30x3mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)