Loading...

Naš 80x50x1.5mm Pocinčana Čelik rectangular tube (cr) proizvodi se prema standardima TS EN10305-5 koristeći leguru TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 kvalitete Čelik. Ovaj precizno izrađeni profil karakterizira pocinčani premaz koji štiti od korozije u zahtjevnim uvjetima okoline i težine je approximately 2.990 kg/m. Prikladan za konstrukcijske i dekorativne primjene, ovaj rectangular tube (cr) spaja čvrstoću i svestranost.
Ovaj lagani i dekorativni Čelik rectangular tube (cr) standardno se propisuje za obloge, okvire, izložbene sustave i projekte uređenja interijera. Debljina stijenke od 1.5mm osigurava zadovoljavajuću čvrstoću za lagane primjene uz zadržavanje obradivosti. Pocinčani premaz pruža iznimnu zaštitu od korozije za vanjsku primjenu i agresivna okruženja. Dostupan u standardnim duljinama od 3m i 6m, ovaj profil može se lako rezati, bušiti i zavarivati prema vašim specifičnim zahtjevima.
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Dimenzije | 80mm × 50mm × 1.50mm |
| Masa po metru | 2.990 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/kvaliteta | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Norma | TS EN10305-5 |
| Površinska obrada | Pocinčana |
| Dostupne duljine | 3m, 6m |
Istražite alternativne dimenzije koje bi mogle odgovarati vašim potrebama
Select length and quantity to add to your quote cart
80x20x1.5mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
80x20x1.5mm Pocinčana Čelik Rectangular Tube (CR)
80x20x1.5mm S temeljnim premazom Čelik Rectangular Tube (CR)
80x30x1.5mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)