Loading...

Naš 120x60x6mm S temeljnim premazom Čelik rectangular tube (cr) proizvodi se prema standardima TS EN10305-5 koristeći leguru TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 kvalitete Čelik. Ovaj precizno izrađeni profil karakterizira površina s temeljnim premazom, optimizirana za prianjanje završnog laka i težine je approximately 15.210 kg/m. Prikladan za konstrukcijske i dekorativne primjene, ovaj rectangular tube (cr) spaja čvrstoću i svestranost.
Ovaj teške konstrukcijske namjene Čelik rectangular tube (cr) standardno se propisuje za nosive konstrukcije, potporne sklopove, baze strojeva i industrijsku opremu. Debljina stijenke od 6mm osigurava visoku nosivost uz zadržavanje obradivosti. Primijenjena površinska obrada poboljšava trajnost i izgled. Dostupan u standardnim duljinama od 3m i 6m, ovaj profil može se lako rezati, bušiti i zavarivati prema vašim specifičnim zahtjevima.
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Dimenzije | 120mm × 60mm × 6mm |
| Masa po metru | 15.210 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/kvaliteta | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Norma | TS EN10305-5 |
| Površinska obrada | S temeljnim premazom |
| Dostupne duljine | 3m, 6m |
Istražite alternativne dimenzije koje bi mogle odgovarati vašim potrebama
Select length and quantity to add to your quote cart
120x40x6mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
120x40x6mm Pocinčana Čelik Rectangular Tube (CR)
120x40x6mm S temeljnim premazom Čelik Rectangular Tube (CR)
120x60x6mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)