Loading...

Naš 120x40x2mm S temeljnim premazom Čelik rectangular tube (cr) proizvodi se prema standardima TS EN10305-5 koristeći leguru TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 kvalitete Čelik. Ovaj precizno izrađeni profil karakterizira površina s temeljnim premazom, optimizirana za prianjanje završnog laka i težine je approximately 4.890 kg/m. Prikladan za konstrukcijske i dekorativne primjene, ovaj rectangular tube (cr) spaja čvrstoću i svestranost.
Ovaj lagani i dekorativni Čelik rectangular tube (cr) standardno se propisuje za obloge, okvire, izložbene sustave i projekte uređenja interijera. Debljina stijenke od 2mm osigurava zadovoljavajuću čvrstoću za lagane primjene uz zadržavanje obradivosti. Primijenjena površinska obrada poboljšava trajnost i izgled. Dostupan u standardnim duljinama od 3m i 6m, ovaj profil može se lako rezati, bušiti i zavarivati prema vašim specifičnim zahtjevima.
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Dimenzije | 120mm × 40mm × 2mm |
| Masa po metru | 4.890 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/kvaliteta | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Norma | TS EN10305-5 |
| Površinska obrada | S temeljnim premazom |
| Dostupne duljine | 3m, 6m |
Istražite alternativne dimenzije koje bi mogle odgovarati vašim potrebama
Select length and quantity to add to your quote cart
120x40x2mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
120x40x2mm Pocinčana Čelik Rectangular Tube (CR)
120x50x2mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
120x50x2mm Pocinčana Čelik Rectangular Tube (CR)