Loading...

Naš 100x40x4.5mm S temeljnim premazom Čelik rectangular tube (cr) proizvodi se prema standardima TS EN10305-5 koristeći leguru TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 kvalitete Čelik. Ovaj precizno izrađeni profil karakterizira površina s temeljnim premazom, optimizirana za prianjanje završnog laka i težine je approximately 8.910 kg/m. Prikladan za konstrukcijske i dekorativne primjene, ovaj rectangular tube (cr) spaja čvrstoću i svestranost.
Ovaj teške konstrukcijske namjene Čelik rectangular tube (cr) standardno se propisuje za nosive konstrukcije, potporne sklopove, baze strojeva i industrijsku opremu. Debljina stijenke od 4.5mm osigurava visoku nosivost uz zadržavanje obradivosti. Primijenjena površinska obrada poboljšava trajnost i izgled. Dostupan u standardnim duljinama od 3m i 6m, ovaj profil može se lako rezati, bušiti i zavarivati prema vašim specifičnim zahtjevima.
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Dimenzije | 100mm × 40mm × 4.50mm |
| Masa po metru | 8.910 kg/m |
| Materijal | Čelik |
| Legura/kvaliteta | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Norma | TS EN10305-5 |
| Površinska obrada | S temeljnim premazom |
| Dostupne duljine | 3m, 6m |
Istražite alternativne dimenzije koje bi mogle odgovarati vašim potrebama
Select length and quantity to add to your quote cart
100x40x4.5mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
100x40x4.5mm Pocinčana Čelik Rectangular Tube (CR)
100x50x4.5mm Bez premaza Čelik Rectangular Tube (CR)
100x50x4.5mm Pocinčana Čelik Rectangular Tube (CR)