Loading...

Presjek profila

Naš 80x50x2mm Anodizirana Aluminij t section proizvodi se prema standardima EN 755-2 koristeći leguru EN AW-6063 T6 kvalitete Aluminij. Ovaj precizno izrađeni profil karakterizira anodizirana površina s povećanom otpornošću na koroziju i dugotrajnom postojanošću i težine je approximately 0.693 kg/m. Prikladan za konstrukcijske i dekorativne primjene, ovaj t section spaja čvrstoću i svestranost.
Ovaj lagani i dekorativni Aluminij t section standardno se propisuje za obloge, okvire, izložbene sustave i projekte uređenja interijera. Debljina stijenke od 2mm osigurava zadovoljavajuću čvrstoću za lagane primjene uz zadržavanje obradivosti. Anodizirana površinska obrada osigurava izvrsnu otpornost na koroziju te atraktivnu i trajnu površinu. Dostupan u standardnim duljinama od 3m i 6m, ovaj profil može se lako rezati, bušiti i zavarivati prema vašim specifičnim zahtjevima.
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Dimenzije | 80mm × 50mm × 2mm |
| Masa po metru | 0.693 kg/m |
| Materijal | Aluminij |
| Legura/kvaliteta | EN AW-6063 T6 |
| Norma | EN 755-2 |
| Površinska obrada | Anodizirana |
| Dostupne duljine | 3m, 6m |
Naš suvremeni pogon za eloksiranje proizvodi profile iznimne trajnosti i estetskog izgleda:
Dostupne mat, sjajna i obojena eloksirana površina
Ovaj profil ima preminjernu eloksiranu površinu koja pruža izvrsnu otpornost na koroziju i UV stabilnost. Naš pogon za eloksiranje certificiran je prema QUALANOD i TSE standardima, što jamči najvišu razinu kvalitete.
Select length and quantity to add to your quote cart
Mehaničko poliranje i satensko brušenje za poboljšane dekorativne efekte
Certificirano prema QUALANOD i TSE za UV otpornost i postojanost boje
Obrada profila duljine do 8 metara
Dostupne standardne i prilagođene boje iz naše opsežne palete boja
Istražite alternativne dimenzije koje bi mogle odgovarati vašim potrebama
80x50x2mm Izvorna površina (mill finish) Aluminij T Section
80x50x2mm Praškasto lakirana Aluminij T Section
80x60x4mm Izvorna površina (mill finish) Aluminij T Section
80x60x4mm Anodizirana Aluminij T Section