Loading...

Presjek profila

Naš 80x80x8mm Anodizirana Aluminij kutnik proizvodi se prema standardima EN 755-2 koristeći leguru EN AW-6063 T6 kvalitete Aluminij. Ovaj precizno izrađeni profil karakterizira anodizirana površina s povećanom otpornošću na koroziju i dugotrajnom postojanošću i težine je approximately 3.294 kg/m. Prikladan za konstrukcijske i dekorativne primjene, ovaj kutnik spaja čvrstoću i svestranost.
Ovaj iznimno teške industrijske namjene Aluminij kutnik standardno se propisuje za teške nosive konstrukcije, nosive okvire i zahtjevne industrijske primjene. Debljina stijenke od 8mm osigurava iznimnu konstrukcijsku stabilnost uz zadržavanje obradivosti. Anodizirana površinska obrada osigurava izvrsnu otpornost na koroziju te atraktivnu i trajnu površinu. Dostupan u standardnim duljinama od 3m i 6m, ovaj profil može se lako rezati, bušiti i zavarivati prema vašim specifičnim zahtjevima.
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Dimenzije | 80mm × 80mm × 8mm |
| Masa po metru | 3.294 kg/m |
| Materijal | Aluminij |
| Legura/kvaliteta | EN AW-6063 T6 |
| Norma | EN 755-2 |
| Površinska obrada | Anodizirana |
| Dostupne duljine | 1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 6m |
Naš suvremeni pogon za eloksiranje proizvodi profile iznimne trajnosti i estetskog izgleda:
Ovaj profil ima preminjernu eloksiranu površinu koja pruža izvrsnu otpornost na koroziju i UV stabilnost. Naš pogon za eloksiranje certificiran je prema QUALANOD i TSE standardima, što jamči najvišu razinu kvalitete.
Select length and quantity to add to your quote cart
Dostupne mat, sjajna i obojena eloksirana površina
Mehaničko poliranje i satensko brušenje za poboljšane dekorativne efekte
Certificirano prema QUALANOD i TSE za UV otpornost i postojanost boje
Obrada profila duljine do 8 metara
Dostupne standardne i prilagođene boje iz naše opsežne palete boja
Istražite alternativne dimenzije koje bi mogle odgovarati vašim potrebama
80x80x8mm Praškasto lakirana Aluminij Kutnik
80x80x8mm Izvorna površina (mill finish) Aluminij Kutnik
75x75x8mm Praškasto lakirana Aluminij Kutnik
75x75x8mm Izvorna površina (mill finish) Aluminij Kutnik