Loading...

Profili ynë 70x70x5.5mm Me Shtresë Primer Çelik square tube (cr) prodhohet sipas standardeve TS EN10305-5 duke përdorur Çelik të klasës TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga sipërfaqe me shtresë primer e optimizuar për ngjitjen e bojës dhe peshon afërsisht 10.620 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky square tube (cr) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky square tube (cr) Çelik strukturor me ngarkesë të rëndë specifikohet shpesh për struktura portante, konstruksione mbështetëse, bazamente makinerie dhe pajisje industriale. Trashësia e murit 5.5mm ofron kapacitet superior portant duke ruajtur punueshmërinë. Përfundimi i aplikuar rrit si qëndrueshmërinë ashtu edhe pamjen estetike. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 70mm × 70mm × 5.50mm |
| Pesha për Metër | 10.620 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standardi | TS EN10305-5 |
| Përfundimi | Me Shtresë Primer |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
70x70x5.5mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Square Tube (CR)
70x70x5.5mm Galvanizuar Çelik Square Tube (CR)
70x70x5mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Square Tube (CR)
70x70x5mm Galvanizuar Çelik Square Tube (CR)