Loading...

Profili ynë 168.3x8mm Galvanizuar Çelik round tube (cold formed) prodhohet sipas standardeve TS EN 10219-2 duke përdorur Çelik të klasës Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga shtresë galvanike që mbron nga korrozioni në mjedise të vështira dhe peshon afërsisht 31.600 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky round tube (cold formed) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky round tube (cold formed) Çelik industrial me ngarkesë shumë të rëndë specifikohet shpesh për mbështetëse strukturore të rënda, korniza portante dhe aplikime industriale me kërkesa të larta. Trashësia e murit 8mm ofron integritet strukturor i jashtëzakonshëm duke ruajtur punueshmërinë. Veshja e galvanizuar ofron mbrojtje të jashtëzakonshme kundër korrozionit për ambiente të jashtme dhe mjedise agresive. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 168.30mm × 8mm |
| Pesha për Metër | 31.600 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standardi | TS EN 10219-2 |
| Përfundimi | Galvanizuar |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
168.3x8mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Round Tube (Cold Formed)
168.3x8mm Me Shtresë Primer Çelik Round Tube (Cold Formed)
168.3x6.3mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Round Tube (Cold Formed)
168.3x6.3mm Galvanizuar Çelik Round Tube (Cold Formed)