Loading...

Profili ynë 152.4x5mm Me Shtresë Primer Çelik round tube (cold formed) prodhohet sipas standardeve TS EN 10219-2 duke përdorur Çelik të klasës Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga sipërfaqe me shtresë primer e optimizuar për ngjitjen e bojës dhe peshon afërsisht 18.180 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky round tube (cold formed) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky round tube (cold formed) Çelik strukturor me ngarkesë të rëndë specifikohet shpesh për struktura portante, konstruksione mbështetëse, bazamente makinerie dhe pajisje industriale. Trashësia e murit 5mm ofron kapacitet superior portant duke ruajtur punueshmërinë. Përfundimi i aplikuar rrit si qëndrueshmërinë ashtu edhe pamjen estetike. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 152.40mm × 5mm |
| Pesha për Metër | 18.180 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standardi | TS EN 10219-2 |
| Përfundimi | Me Shtresë Primer |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja