Loading...

Profili ynë 50x40x2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik rectangular tube (cr) prodhohet sipas standardeve TS EN10305-5 duke përdorur Çelik të klasës TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga sipërfaqe çeliku pa shtresë mbrojtëse, e përshtatshme për përpunim të mëtejshëm ose bojatisje dhe peshon afërsisht 2.690 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky rectangular tube (cr) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky rectangular tube (cr) Çelik i lehtë dhe dekorativ specifikohet shpesh për punime dekorative, kornizime, sisteme ekspozimi dhe projekte të dizajnit të brendshëm. Trashësia e murit 2mm ofron rezistencë e mjaftueshme për aplikime me ngarkesë të lehtë duke ruajtur punueshmërinë. Përfundimi i aplikuar rrit si qëndrueshmërinë ashtu edhe pamjen estetike. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 50mm × 40mm × 2mm |
| Pesha për Metër | 2.690 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standardi | TS EN10305-5 |
| Përfundimi | Pa Shtresë Mbrojtëse |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
50x20x2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)
50x20x2mm Galvanizuar Çelik Rectangular Tube (CR)
50x20x2mm Me Shtresë Primer Çelik Rectangular Tube (CR)
50x25x2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)