Loading...

Profili ynë 50x20x2.2mm Galvanizuar Çelik rectangular tube (cr) prodhohet sipas standardeve TS EN10305-5 duke përdorur Çelik të klasës TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga shtresë galvanike që mbron nga korrozioni në mjedise të vështira dhe peshon afërsisht 2.260 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky rectangular tube (cr) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky rectangular tube (cr) Çelik me ngarkesë mesatare specifikohet shpesh për prodhim mobiljesh, mbyllëse, konsola dhe fabrikim të përgjithshëm. Trashësia e murit 2.2mm ofron raport i shkëlqyer rezistencë-peshë duke ruajtur punueshmërinë. Veshja e galvanizuar ofron mbrojtje të jashtëzakonshme kundër korrozionit për ambiente të jashtme dhe mjedise agresive. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 50mm × 20mm × 2.20mm |
| Pesha për Metër | 2.260 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standardi | TS EN10305-5 |
| Përfundimi | Galvanizuar |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
50x20x2.2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)
50x20x2.2mm Me Shtresë Primer Çelik Rectangular Tube (CR)
50x25x2.2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)
50x25x2.2mm Galvanizuar Çelik Rectangular Tube (CR)