Loading...

Profili ynë 120x60x2mm Galvanizuar Çelik rectangular tube (cr) prodhohet sipas standardeve TS EN10305-5 duke përdorur Çelik të klasës TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga shtresë galvanike që mbron nga korrozioni në mjedise të vështira dhe peshon afërsisht 5.520 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky rectangular tube (cr) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky rectangular tube (cr) Çelik i lehtë dhe dekorativ specifikohet shpesh për punime dekorative, kornizime, sisteme ekspozimi dhe projekte të dizajnit të brendshëm. Trashësia e murit 2mm ofron rezistencë e mjaftueshme për aplikime me ngarkesë të lehtë duke ruajtur punueshmërinë. Veshja e galvanizuar ofron mbrojtje të jashtëzakonshme kundër korrozionit për ambiente të jashtme dhe mjedise agresive. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 120mm × 60mm × 2mm |
| Pesha për Metër | 5.520 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standardi | TS EN10305-5 |
| Përfundimi | Galvanizuar |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
120x40x2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)
120x40x2mm Galvanizuar Çelik Rectangular Tube (CR)
120x40x2mm Me Shtresë Primer Çelik Rectangular Tube (CR)
120x50x2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)