Loading...

Profili ynë 100x80x5mm Galvanizuar Çelik rectangular tube (cr) prodhohet sipas standardeve TS EN10305-5 duke përdorur Çelik të klasës TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga shtresë galvanike që mbron nga korrozioni në mjedise të vështira dhe peshon afërsisht 12.920 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky rectangular tube (cr) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky rectangular tube (cr) Çelik strukturor me ngarkesë të rëndë specifikohet shpesh për struktura portante, konstruksione mbështetëse, bazamente makinerie dhe pajisje industriale. Trashësia e murit 5mm ofron kapacitet superior portant duke ruajtur punueshmërinë. Veshja e galvanizuar ofron mbrojtje të jashtëzakonshme kundër korrozionit për ambiente të jashtme dhe mjedise agresive. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 100mm × 80mm × 5mm |
| Pesha për Metër | 12.920 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standardi | TS EN10305-5 |
| Përfundimi | Galvanizuar |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
100x40x5mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)
100x40x5mm Galvanizuar Çelik Rectangular Tube (CR)
100x40x5mm Me Shtresë Primer Çelik Rectangular Tube (CR)
100x50x5mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)