Loading...

Profili ynë 100x60x5mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik rectangular tube (cr) prodhohet sipas standardeve TS EN10305-5 duke përdorur Çelik të klasës TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga sipërfaqe çeliku pa shtresë mbrojtëse, e përshtatshme për përpunim të mëtejshëm ose bojatisje dhe peshon afërsisht 11.350 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky rectangular tube (cr) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky rectangular tube (cr) Çelik strukturor me ngarkesë të rëndë specifikohet shpesh për struktura portante, konstruksione mbështetëse, bazamente makinerie dhe pajisje industriale. Trashësia e murit 5mm ofron kapacitet superior portant duke ruajtur punueshmërinë. Përfundimi i aplikuar rrit si qëndrueshmërinë ashtu edhe pamjen estetike. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 100mm × 60mm × 5mm |
| Pesha për Metër | 11.350 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standardi | TS EN10305-5 |
| Përfundimi | Pa Shtresë Mbrojtëse |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
100x40x5mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)
100x40x5mm Galvanizuar Çelik Rectangular Tube (CR)
100x40x5mm Me Shtresë Primer Çelik Rectangular Tube (CR)
100x50x5mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)