Loading...

70x70x3.5mm noastre Acoperit cu grund Oțel tub pătrat (cr) este fabricat la TS EN10305-5 standarde folosind TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 clasa Oțel. Acest profil proiectat cu precizie are o suprafață acoperită cu grund optimizată pentru aderența vopselei și cântărește aproximativ 7.100 kg/m. Ideal atât pentru aplicații structurale, cât și decorative, acest tub pătrat (cr) combină rezistența cu versatilitatea.
Acest serviciu mediu Oțel tub pătrat (cr) este de obicei specificat pentru fabricarea de mobilier, dulapuri, suporturi și fabricarea generală. Grosimea peretelui 3.5mm asigură raport excelent rezistență/greutate menținând în același timp lucrabilitatea. Finisajul aplicat sporește atât durabilitatea, cât și aspectul. Disponibil în lungimi standard de 3m și 6m, acest profil poate fi ușor tăiat, găurit și sudat pentru a se potrivi cerințelor dumneavoastră specifice.
| Specificații | Valoare |
|---|---|
| Dimensiuni | 70mm × 70mm × 3.50mm |
| Greutate pe metru | 7.100 kg/m |
| Material | Oțel |
| Aliaj/grad | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standard | TS EN10305-5 |
| Finish | Acoperit cu grund |
| Lungimi disponibile | 3m, 6m |
Explorați dimensiuni alternative care s-ar putea potrivi nevoilor dumneavoastră
Selectați lungimea și cantitatea pentru a adăuga la coșul dvs. de ofertă