Loading...

76.1x2.5mm noastre Galvanizat Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este fabricat la TS EN 10219-2 standarde folosind Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H clasa Oțel. Acest profil proiectat cu precizie are un strat galvanizat care protejează împotriva coroziunii în medii dificile și cântărește aproximativ 4.540 kg/m. Ideal atât pentru aplicații structurale, cât și decorative, acest tuburi rotunde (formate la rece) combină rezistența cu versatilitatea.
Acest serviciu mediu Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este de obicei specificat pentru fabricarea de mobilier, dulapuri, suporturi și fabricarea generală. Grosimea peretelui 2.5mm asigură raport excelent rezistență/greutate menținând în același timp lucrabilitatea. Acoperirea galvanizată oferă o protecție excepțională împotriva coroziunii pentru medii exterioare și dure. Disponibil în lungimi standard de 3m și 6m, acest profil poate fi ușor tăiat, găurit și sudat pentru a se potrivi cerințelor dumneavoastră specifice.
| Specificații | Valoare |
|---|---|
| Dimensiuni | 76.10mm × 2.50mm |
| Greutate pe metru | 4.540 kg/m |
| Material | Oțel |
| Aliaj/grad | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Finish | Galvanizat |
| Lungimi disponibile | 3m, 6m |
Selectați lungimea și cantitatea pentru a adăuga la coșul dvs. de ofertă
Explorați dimensiuni alternative care s-ar putea potrivi nevoilor dumneavoastră
76.1x2.5mm Neacoperit Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)
76.1x2.5mm Acoperit cu grund Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)
76.1x2mm Neacoperit Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)
76.1x2mm Galvanizat Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)