Loading...

165x6mm noastre Neacoperit Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este fabricat la TS EN 10219-2 standarde folosind Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H clasa Oțel. Acest profil proiectat cu precizie are o suprafață de oțel neacoperită, adecvată pentru prelucrare ulterioară sau vopsire și cântărește aproximativ 23.530 kg/m. Ideal atât pentru aplicații structurale, cât și decorative, acest tuburi rotunde (formate la rece) combină rezistența cu versatilitatea.
Acest structură robustă Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este de obicei specificat pentru cadre, structuri de susținere, baze de mașini și echipamente industriale. Grosimea peretelui 6mm asigură capacitate portantă superioară menținând în același timp lucrabilitatea. Finisajul aplicat sporește atât durabilitatea, cât și aspectul. Disponibil în lungimi standard de 3m și 6m, acest profil poate fi ușor tăiat, găurit și sudat pentru a se potrivi cerințelor dumneavoastră specifice.
| Specificații | Valoare |
|---|---|
| Dimensiuni | 165mm × 6mm |
| Greutate pe metru | 23.530 kg/m |
| Material | Oțel |
| Aliaj/grad | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Finish | Neacoperit |
| Lungimi disponibile | 3m, 6m |
Selectați lungimea și cantitatea pentru a adăuga la coșul dvs. de ofertă
Explorați dimensiuni alternative care s-ar putea potrivi nevoilor dumneavoastră
165x6mm Galvanizat Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)
165x6mm Acoperit cu grund Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)
165x6.3mm Neacoperit Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)
165x6.3mm Galvanizat Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)