Loading...

165x5mm noastre Galvanizat Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este fabricat la TS EN 10219-2 standarde folosind Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H clasa Oțel. Acest profil proiectat cu precizie are un strat galvanizat care protejează împotriva coroziunii în medii dificile și cântărește aproximativ 19.730 kg/m. Ideal atât pentru aplicații structurale, cât și decorative, acest tuburi rotunde (formate la rece) combină rezistența cu versatilitatea.
Acest structură robustă Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este de obicei specificat pentru cadre, structuri de susținere, baze de mașini și echipamente industriale. Grosimea peretelui 5mm asigură capacitate portantă superioară menținând în același timp lucrabilitatea. Acoperirea galvanizată oferă o protecție excepțională împotriva coroziunii pentru medii exterioare și dure. Disponibil în lungimi standard de 3m și 6m, acest profil poate fi ușor tăiat, găurit și sudat pentru a se potrivi cerințelor dumneavoastră specifice.
| Specificații | Valoare |
|---|---|
| Dimensiuni | 165mm × 5mm |
| Greutate pe metru | 19.730 kg/m |
| Material | Oțel |
| Aliaj/grad | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Finish | Galvanizat |
| Lungimi disponibile | 3m, 6m |
Selectați lungimea și cantitatea pentru a adăuga la coșul dvs. de ofertă
Explorați dimensiuni alternative care s-ar putea potrivi nevoilor dumneavoastră