Loading...

150x8mm noastre Neacoperit Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este fabricat la TS EN 10219-2 standarde folosind Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H clasa Oțel. Acest profil proiectat cu precizie are o suprafață de oțel neacoperită, adecvată pentru prelucrare ulterioară sau vopsire și cântărește aproximativ 28.020 kg/m. Ideal atât pentru aplicații structurale, cât și decorative, acest tuburi rotunde (formate la rece) combină rezistența cu versatilitatea.
Acest industriale extra grele Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este de obicei specificat pentru suporturi structurale grele, cadre portante și aplicații industriale solicitante. Grosimea peretelui 8mm asigură integritate structurală excepțională menținând în același timp lucrabilitatea. Finisajul aplicat sporește atât durabilitatea, cât și aspectul. Disponibil în lungimi standard de 3m și 6m, acest profil poate fi ușor tăiat, găurit și sudat pentru a se potrivi cerințelor dumneavoastră specifice.
| Specificații | Valoare |
|---|---|
| Dimensiuni | 150mm × 8mm |
| Greutate pe metru | 28.020 kg/m |
| Material | Oțel |
| Aliaj/grad | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Finish | Neacoperit |
| Lungimi disponibile | 3m, 6m |
Selectați lungimea și cantitatea pentru a adăuga la coșul dvs. de ofertă
Explorați dimensiuni alternative care s-ar putea potrivi nevoilor dumneavoastră
150x8mm Galvanizat Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)
150x8mm Acoperit cu grund Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)
150x6.3mm Neacoperit Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)
150x6.3mm Galvanizat Oțel Tuburi rotunde (formate la rece)