Loading...

139.7x8mm noastre Acoperit cu grund Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este fabricat la TS EN 10219-2 standarde folosind Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H clasa Oțel. Acest profil proiectat cu precizie are o suprafață acoperită cu grund optimizată pentru aderența vopselei și cântărește aproximativ 26.000 kg/m. Ideal atât pentru aplicații structurale, cât și decorative, acest tuburi rotunde (formate la rece) combină rezistența cu versatilitatea.
Acest industriale extra grele Oțel tuburi rotunde (formate la rece) este de obicei specificat pentru suporturi structurale grele, cadre portante și aplicații industriale solicitante. Grosimea peretelui 8mm asigură integritate structurală excepțională menținând în același timp lucrabilitatea. Finisajul aplicat sporește atât durabilitatea, cât și aspectul. Disponibil în lungimi standard de 3m și 6m, acest profil poate fi ușor tăiat, găurit și sudat pentru a se potrivi cerințelor dumneavoastră specifice.
| Specificații | Valoare |
|---|---|
| Dimensiuni | 139.70mm × 8mm |
| Greutate pe metru | 26.000 kg/m |
| Material | Oțel |
| Aliaj/grad | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Finish | Acoperit cu grund |
| Lungimi disponibile | 3m, 6m |
Selectați lungimea și cantitatea pentru a adăuga la coșul dvs. de ofertă
Explorați dimensiuni alternative care s-ar putea potrivi nevoilor dumneavoastră