Loading...

120x60x2.2mm noastre Acoperit cu grund Oțel tub dreptunghiular (cr) este fabricat la TS EN10305-5 standarde folosind TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 clasa Oțel. Acest profil proiectat cu precizie are o suprafață acoperită cu grund optimizată pentru aderența vopselei și cântărește aproximativ 6.060 kg/m. Ideal atât pentru aplicații structurale, cât și decorative, acest tub dreptunghiular (cr) combină rezistența cu versatilitatea.
Acest serviciu mediu Oțel tub dreptunghiular (cr) este de obicei specificat pentru fabricarea de mobilier, dulapuri, suporturi și fabricarea generală. Grosimea peretelui 2.2mm asigură raport excelent rezistență/greutate menținând în același timp lucrabilitatea. Finisajul aplicat sporește atât durabilitatea, cât și aspectul. Disponibil în lungimi standard de 3m și 6m, acest profil poate fi ușor tăiat, găurit și sudat pentru a se potrivi cerințelor dumneavoastră specifice.
| Specificații | Valoare |
|---|---|
| Dimensiuni | 120mm × 60mm × 2.20mm |
| Greutate pe metru | 6.060 kg/m |
| Material | Oțel |
| Aliaj/grad | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standard | TS EN10305-5 |
| Finish | Acoperit cu grund |
| Lungimi disponibile | 3m, 6m |
Explorați dimensiuni alternative care s-ar putea potrivi nevoilor dumneavoastră
Selectați lungimea și cantitatea pentru a adăuga la coșul dvs. de ofertă
120x40x2.2mm Neacoperit Oțel Tub dreptunghiular (CR)
120x40x2.2mm Galvanizat Oțel Tub dreptunghiular (CR)
120x40x2.2mm Acoperit cu grund Oțel Tub dreptunghiular (CR)
120x50x2.2mm Neacoperit Oțel Tub dreptunghiular (CR)