Loading...

Nasz profil 323.9x6.3mm Galwanizowany Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma galwanizowana powłoka chroniąca przed korozją w trudnych warunkach środowiskowych i waży około 49.340 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten bardzo wytrzymałe przemysłowe Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w ciężkie podpory konstrukcyjne, ramy nośne i wymagające zastosowania przemysłowe. Grubość ścianki 6.3 mm zapewnia wyjątkowa integralność strukturalna przy zachowaniu urabialności. Ocynkowana powłoka zapewnia wyjątkową ochronę przed korozją w trudnych warunkach zewnętrznych. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 323.90mm × 6.30mm |
| Waga na metr | 49.340 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Galwanizowany |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
323.9x6.3mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
323.9x6.3mm Powłoka podkładowa Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
323.9x6mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
323.9x6mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)