Loading...

Nasz profil 152.4x5mm Galwanizowany Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest produkowany zgodnie z normami TS EN 10219-2, z stopu Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H gatunku Stal. Ten precyzyjnie zaprojektowany profil ma galwanizowana powłoka chroniąca przed korozją w trudnych warunkach środowiskowych i waży około 18.180 kg/m. Idealny do zastosowań konstrukcyjnych i dekoracyjnych — ten rura okrągła (formowana na zimno) łączy wytrzymałość z wszechstronnością.
Ten wytrzymała konstrukcja Stal rura okrągła (formowana na zimno) jest powszechnie stosowany w ramy, konstrukcje wsporcze, podstawy maszyn i urządzenia przemysłowe. Grubość ścianki 5 mm zapewnia doskonała nośność przy zachowaniu urabialności. Ocynkowana powłoka zapewnia wyjątkową ochronę przed korozją w trudnych warunkach zewnętrznych. Dostępny w standardowych długościach 3 m i 6 m, profil ten można łatwo ciąć, wiercić i spawać, aby spełnić określone wymagania.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 152.40mm × 5mm |
| Waga na metr | 18.180 kg/m |
| Materiał | Stal |
| Stop/Gatunek | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standard | TS EN 10219-2 |
| Zakończenie | Galwanizowany |
| Dostępne długości | 3m, 6m |
Wybierz długość i ilość, aby dodać do koszyka z wyceną
Poznaj alternatywne wymiary, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom
152.4x5mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
152.4x5mm Powłoka podkładowa Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
152.4x4mm Niepowlekany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)
152.4x4mm Galwanizowany Stal Rura okrągła (formowana na zimno)