Loading...

A 100x100x6mm méretű Alapozott felületű Acél square tube (cr) termékünk TS EN10305-5 szabvány szerint készül, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 minőségű Acél alapanyagból. Ez a precíziós gyártású profil alapozott felület, festékréteg felvitelére optimalizálva felülettel rendelkezik, és tömege hozzávetőlegesen 17.100 kg/m. A square tube (cr) szerkezeti és dekoratív célokra egyaránt alkalmas, ötvözve a szilárdságot és a sokoldalúságot.
Ez a nehéz szerkezeti Acél square tube (cr) jellemzően vázszerkezetek, tartószerkezetek, gépágyak és ipari berendezések területén kerül felhasználásra. A 6 mm-es falvastagság kiemelkedő teherbírást biztosít, miközben a megmunkálhatóság megmarad. Az alkalmazott felületkezelés egyaránt növeli a tartósságot és az esztétikai megjelenést. Standard kivitelben 3 m-es és 6 m-es hosszban kapható, a profil könnyen vágható, fúrható és hegeszthető az egyedi igényeknek megfelelően.
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Méretek | 100mm × 100mm × 6mm |
| Fajlagos tömeg (kg/m) | 17.100 kg/m |
| Anyag | Acél |
| Ötvözet/minőség | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Szabvány | TS EN10305-5 |
| Felületi kivitel | Alapozott |
| Elérhető hosszak | 3m, 6m |
Fedezzen fel alternatív méreteket, amelyek megfelelhetnek igényeinek
Select length and quantity to add to your quote cart
100x100x6mm Kezeletlen Acél Square Tube (CR)
100x100x6mm Horgányzott Acél Square Tube (CR)
100x100x5.5mm Kezeletlen Acél Square Tube (CR)
100x100x5.5mm Horgányzott Acél Square Tube (CR)