Loading...

A 90x50x5mm méretű Alapozott felületű Acél rectangular tube (cr) termékünk TS EN10305-5 szabvány szerint készül, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 minőségű Acél alapanyagból. Ez a precíziós gyártású profil alapozott felület, festékréteg felvitelére optimalizálva felülettel rendelkezik, és tömege hozzávetőlegesen 9.780 kg/m. A rectangular tube (cr) szerkezeti és dekoratív célokra egyaránt alkalmas, ötvözve a szilárdságot és a sokoldalúságot.
Ez a nehéz szerkezeti Acél rectangular tube (cr) jellemzően vázszerkezetek, tartószerkezetek, gépágyak és ipari berendezések területén kerül felhasználásra. A 5 mm-es falvastagság kiemelkedő teherbírást biztosít, miközben a megmunkálhatóság megmarad. Az alkalmazott felületkezelés egyaránt növeli a tartósságot és az esztétikai megjelenést. Standard kivitelben 3 m-es és 6 m-es hosszban kapható, a profil könnyen vágható, fúrható és hegeszthető az egyedi igényeknek megfelelően.
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Méretek | 90mm × 50mm × 5mm |
| Fajlagos tömeg (kg/m) | 9.780 kg/m |
| Anyag | Acél |
| Ötvözet/minőség | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Szabvány | TS EN10305-5 |
| Felületi kivitel | Alapozott |
| Elérhető hosszak | 3m, 6m |
Fedezzen fel alternatív méreteket, amelyek megfelelhetnek igényeinek
Select length and quantity to add to your quote cart
90x50x5mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)
90x50x5mm Horgányzott Acél Rectangular Tube (CR)
90x50x4.5mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)
90x50x4.5mm Horgányzott Acél Rectangular Tube (CR)