Loading...

A 80x20x3mm méretű Horgányzott felületű Acél rectangular tube (cr) termékünk TS EN10305-5 szabvány szerint készül, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 minőségű Acél alapanyagból. Ez a precíziós gyártású profil horgányzott bevonat, amely megvédi az anyagot a korrózióval szemben megterhelő környezetben is felülettel rendelkezik, és tömege hozzávetőlegesen 4.270 kg/m. A rectangular tube (cr) szerkezeti és dekoratív célokra egyaránt alkalmas, ötvözve a szilárdságot és a sokoldalúságot.
Ez a közepes igénybevételű Acél rectangular tube (cr) jellemzően bútorgyártás, burkolatok, konzolok és általános acélszerkezeti munkák területén kerül felhasználásra. A 3 mm-es falvastagság kiváló szilárdság/tömeg arányt biztosít, miközben a megmunkálhatóság megmarad. A horganyzott bevonat kivételes korrózióvédelmet biztosít kültéri és agresszív környezetben. Standard kivitelben 3 m-es és 6 m-es hosszban kapható, a profil könnyen vágható, fúrható és hegeszthető az egyedi igényeknek megfelelően.
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Méretek | 80mm × 20mm × 3mm |
| Fajlagos tömeg (kg/m) | 4.270 kg/m |
| Anyag | Acél |
| Ötvözet/minőség | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Szabvány | TS EN10305-5 |
| Felületi kivitel | Horgányzott |
| Elérhető hosszak | 3m, 6m |
Fedezzen fel alternatív méreteket, amelyek megfelelhetnek igényeinek
Select length and quantity to add to your quote cart
80x20x3mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)
80x20x3mm Alapozott Acél Rectangular Tube (CR)
80x30x3mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)
80x30x3mm Horgányzott Acél Rectangular Tube (CR)