Loading...

A 50x40x1.2mm méretű Alapozott felületű Acél rectangular tube (cr) termékünk TS EN10305-5 szabvány szerint készül, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 minőségű Acél alapanyagból. Ez a precíziós gyártású profil alapozott felület, festékréteg felvitelére optimalizálva felülettel rendelkezik, és tömege hozzávetőlegesen 1.460 kg/m. A rectangular tube (cr) szerkezeti és dekoratív célokra egyaránt alkalmas, ötvözve a szilárdságot és a sokoldalúságot.
Ez a könnyű szerkezetű és dekoratív Acél rectangular tube (cr) jellemzően burkolati munkák, keretezés, kiállítási rendszerek és belsőépítészeti projektek területén kerül felhasználásra. A 1.2 mm-es falvastagság megfelelő szilárdságot könnyű igénybevételű alkalmazásokhoz biztosít, miközben a megmunkálhatóság megmarad. Az alkalmazott felületkezelés egyaránt növeli a tartósságot és az esztétikai megjelenést. Standard kivitelben 3 m-es és 6 m-es hosszban kapható, a profil könnyen vágható, fúrható és hegeszthető az egyedi igényeknek megfelelően.
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Méretek | 50mm × 40mm × 1.20mm |
| Fajlagos tömeg (kg/m) | 1.460 kg/m |
| Anyag | Acél |
| Ötvözet/minőség | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Szabvány | TS EN10305-5 |
| Felületi kivitel | Alapozott |
| Elérhető hosszak | 3m, 6m |
Select length and quantity to add to your quote cart
Fedezzen fel alternatív méreteket, amelyek megfelelhetnek igényeinek
50x20x1.2mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)
50x20x1.2mm Horgányzott Acél Rectangular Tube (CR)
50x20x1.2mm Alapozott Acél Rectangular Tube (CR)
50x25x1.2mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)