Loading...

A 100x80x6mm méretű Kezeletlen felületű Acél rectangular tube (cr) termékünk TS EN10305-5 szabvány szerint készül, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 minőségű Acél alapanyagból. Ez a precíziós gyártású profil kezeletlen acélfelület, továbmegmunkálásra vagy festésre alkalmas felülettel rendelkezik, és tömege hozzávetőlegesen 15.210 kg/m. A rectangular tube (cr) szerkezeti és dekoratív célokra egyaránt alkalmas, ötvözve a szilárdságot és a sokoldalúságot.
Ez a nehéz szerkezeti Acél rectangular tube (cr) jellemzően vázszerkezetek, tartószerkezetek, gépágyak és ipari berendezések területén kerül felhasználásra. A 6 mm-es falvastagság kiemelkedő teherbírást biztosít, miközben a megmunkálhatóság megmarad. Az alkalmazott felületkezelés egyaránt növeli a tartósságot és az esztétikai megjelenést. Standard kivitelben 3 m-es és 6 m-es hosszban kapható, a profil könnyen vágható, fúrható és hegeszthető az egyedi igényeknek megfelelően.
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Méretek | 100mm × 80mm × 6mm |
| Fajlagos tömeg (kg/m) | 15.210 kg/m |
| Anyag | Acél |
| Ötvözet/minőség | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Szabvány | TS EN10305-5 |
| Felületi kivitel | Kezeletlen |
| Elérhető hosszak | 3m, 6m |
Fedezzen fel alternatív méreteket, amelyek megfelelhetnek igényeinek
Select length and quantity to add to your quote cart
100x40x6mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)
100x40x6mm Horgányzott Acél Rectangular Tube (CR)
100x40x6mm Alapozott Acél Rectangular Tube (CR)
100x50x6mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)