Loading...

A 100x60x4.5mm méretű Horgányzott felületű Acél rectangular tube (cr) termékünk TS EN10305-5 szabvány szerint készül, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 minőségű Acél alapanyagból. Ez a precíziós gyártású profil horgányzott bevonat, amely megvédi az anyagot a korrózióval szemben megterhelő környezetben is felülettel rendelkezik, és tömege hozzávetőlegesen 10.320 kg/m. A rectangular tube (cr) szerkezeti és dekoratív célokra egyaránt alkalmas, ötvözve a szilárdságot és a sokoldalúságot.
Ez a nehéz szerkezeti Acél rectangular tube (cr) jellemzően vázszerkezetek, tartószerkezetek, gépágyak és ipari berendezések területén kerül felhasználásra. A 4.5 mm-es falvastagság kiemelkedő teherbírást biztosít, miközben a megmunkálhatóság megmarad. A horganyzott bevonat kivételes korrózióvédelmet biztosít kültéri és agresszív környezetben. Standard kivitelben 3 m-es és 6 m-es hosszban kapható, a profil könnyen vágható, fúrható és hegeszthető az egyedi igényeknek megfelelően.
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Méretek | 100mm × 60mm × 4.50mm |
| Fajlagos tömeg (kg/m) | 10.320 kg/m |
| Anyag | Acél |
| Ötvözet/minőség | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Szabvány | TS EN10305-5 |
| Felületi kivitel | Horgányzott |
| Elérhető hosszak | 3m, 6m |
Fedezzen fel alternatív méreteket, amelyek megfelelhetnek igényeinek
Select length and quantity to add to your quote cart
100x40x4.5mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)
100x40x4.5mm Horgányzott Acél Rectangular Tube (CR)
100x40x4.5mm Alapozott Acél Rectangular Tube (CR)
100x50x4.5mm Kezeletlen Acél Rectangular Tube (CR)