Loading...

Οι 20x20x2mm μας Επικαλυμμένο με αστάρι Χάλυβας τετράγωνος σωλήνας (cr) κατασκευάζεται σύμφωνα με τα TS EN10305-5 πρότυπα χρησιμοποιώντας TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 ποιότητας Χάλυβας. Αυτό το σχεδιασμένο με ακρίβεια προφίλ διαθέτει μια επιφάνεια με αστάρι, βελτιστοποιημένη για την πρόσφυση της βαφής και ζυγίζει περίπου 1.120 kg/m. Ιδανικό τόσο για δομικές όσο και για διακοσμητικές εφαρμογές, αυτό το τετράγωνος σωλήνας (cr) συνδυάζει αντοχή με ευελιξία.
Αυτό το ελαφρύ και διακοσμητικό Χάλυβας τετράγωνος σωλήνας (cr) προσδιορίζεται συνήθως για εργασίες τελειώματα, διαμόρφωση, συστήματα προβολής και έργα εσωτερικού σχεδιασμού. Το πάχος τοιχώματος 2mm παρέχει επαρκής αντοχή για ελαφρές εφαρμογές διατηρώντας παράλληλα την εργασιμότητα. Το εφαρμοσμένο φινίρισμα ενισχύει τόσο την ανθεκτικότητα όσο και την εμφάνιση. Διαθέσιμο σε τυποποιημένα μήκη 3m και 6m, αυτό το προφίλ μπορεί εύκολα να κοπεί, να τρυπηθεί και να συγκολληθεί ώστε να ταιριάζει στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20mm × 20mm × 2mm |
| Βάρος ανά μέτρο | 1.120 kg/m |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κράμα/βαθμός | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Πρότυπο | TS EN10305-5 |
| Τέλος | Επικαλυμμένο με αστάρι |
| Διαθέσιμα μήκη | 3m, 6m |
Εξερευνήστε εναλλακτικές διαστάσεις που μπορεί να ταιριάζουν στις ανάγκες σας
Επιλέξτε μήκος και ποσότητα για να προσθέσετε στο καλάθι σας
20x20x2mm Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας Τετράγωνος σωλήνας (CR)
20x20x2mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Τετράγωνος σωλήνας (CR)
20x20x1.8mm Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας Τετράγωνος σωλήνας (CR)
20x20x1.8mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Τετράγωνος σωλήνας (CR)