Loading...

Οι 80x20x3mm μας Επικαλυμμένο με αστάρι Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) κατασκευάζεται σύμφωνα με τα TS EN10305-5 πρότυπα χρησιμοποιώντας TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 ποιότητας Χάλυβας. Αυτό το σχεδιασμένο με ακρίβεια προφίλ διαθέτει μια επιφάνεια με αστάρι, βελτιστοποιημένη για την πρόσφυση της βαφής και ζυγίζει περίπου 4.270 kg/m. Ιδανικό τόσο για δομικές όσο και για διακοσμητικές εφαρμογές, αυτό το ορθογώνιος σωλήνας (cr) συνδυάζει αντοχή με ευελιξία.
Αυτό το μέσης χρήσης Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) προσδιορίζεται συνήθως για κατασκευή επίπλων, περιβλήματα, βραχίονες και γενική κατασκευή. Το πάχος τοιχώματος 3mm παρέχει εξαιρετική αναλογία αντοχής προς βάρος διατηρώντας παράλληλα την εργασιμότητα. Το εφαρμοσμένο φινίρισμα ενισχύει τόσο την ανθεκτικότητα όσο και την εμφάνιση. Διαθέσιμο σε τυποποιημένα μήκη 3m και 6m, αυτό το προφίλ μπορεί εύκολα να κοπεί, να τρυπηθεί και να συγκολληθεί ώστε να ταιριάζει στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 80mm × 20mm × 3mm |
| Βάρος ανά μέτρο | 4.270 kg/m |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κράμα/βαθμός | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Πρότυπο | TS EN10305-5 |
| Τέλος | Επικαλυμμένο με αστάρι |
| Διαθέσιμα μήκη | 3m, 6m |
Εξερευνήστε εναλλακτικές διαστάσεις που μπορεί να ταιριάζουν στις ανάγκες σας
Επιλέξτε μήκος και ποσότητα για να προσθέσετε στο καλάθι σας
80x20x3mm Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
80x20x3mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
80x30x3mm Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
80x30x3mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)