Loading...

Οι 70x40x2mm μας Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) κατασκευάζεται σύμφωνα με τα TS EN10305-5 πρότυπα χρησιμοποιώντας TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 ποιότητας Χάλυβας. Αυτό το σχεδιασμένο με ακρίβεια προφίλ διαθέτει επιφάνεια χάλυβα χωρίς επικάλυψη κατάλληλη για περαιτέρω επεξεργασία ή βαφή και ζυγίζει περίπου 3.320 kg/m. Ιδανικό τόσο για δομικές όσο και για διακοσμητικές εφαρμογές, αυτό το ορθογώνιος σωλήνας (cr) συνδυάζει αντοχή με ευελιξία.
Αυτό το ελαφρύ και διακοσμητικό Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) προσδιορίζεται συνήθως για εργασίες τελειώματα, διαμόρφωση, συστήματα προβολής και έργα εσωτερικού σχεδιασμού. Το πάχος τοιχώματος 2mm παρέχει επαρκής αντοχή για ελαφρές εφαρμογές διατηρώντας παράλληλα την εργασιμότητα. Το εφαρμοσμένο φινίρισμα ενισχύει τόσο την ανθεκτικότητα όσο και την εμφάνιση. Διαθέσιμο σε τυποποιημένα μήκη 3m και 6m, αυτό το προφίλ μπορεί εύκολα να κοπεί, να τρυπηθεί και να συγκολληθεί ώστε να ταιριάζει στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 70mm × 40mm × 2mm |
| Βάρος ανά μέτρο | 3.320 kg/m |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κράμα/βαθμός | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Πρότυπο | TS EN10305-5 |
| Τέλος | Χωρίς επικάλυψη |
| Διαθέσιμα μήκη | 3m, 6m |
Εξερευνήστε εναλλακτικές διαστάσεις που μπορεί να ταιριάζουν στις ανάγκες σας
Επιλέξτε μήκος και ποσότητα για να προσθέσετε στο καλάθι σας
70x30x2mm Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
70x30x2mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
70x30x2mm Επικαλυμμένο με αστάρι Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
70x40x2mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)