Loading...

Οι 120x60x6mm μας Επικαλυμμένο με αστάρι Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) κατασκευάζεται σύμφωνα με τα TS EN10305-5 πρότυπα χρησιμοποιώντας TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 ποιότητας Χάλυβας. Αυτό το σχεδιασμένο με ακρίβεια προφίλ διαθέτει μια επιφάνεια με αστάρι, βελτιστοποιημένη για την πρόσφυση της βαφής και ζυγίζει περίπου 15.210 kg/m. Ιδανικό τόσο για δομικές όσο και για διακοσμητικές εφαρμογές, αυτό το ορθογώνιος σωλήνας (cr) συνδυάζει αντοχή με ευελιξία.
Αυτό το βαρέως τύπου δομικό Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) προσδιορίζεται συνήθως για πλαίσιο, δομές στήριξης, βάσεις μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού. Το πάχος τοιχώματος 6mm παρέχει ανώτερη φέρουσα ικανότητα διατηρώντας παράλληλα την εργασιμότητα. Το εφαρμοσμένο φινίρισμα ενισχύει τόσο την ανθεκτικότητα όσο και την εμφάνιση. Διαθέσιμο σε τυποποιημένα μήκη 3m και 6m, αυτό το προφίλ μπορεί εύκολα να κοπεί, να τρυπηθεί και να συγκολληθεί ώστε να ταιριάζει στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120mm × 60mm × 6mm |
| Βάρος ανά μέτρο | 15.210 kg/m |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κράμα/βαθμός | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Πρότυπο | TS EN10305-5 |
| Τέλος | Επικαλυμμένο με αστάρι |
| Διαθέσιμα μήκη | 3m, 6m |
Εξερευνήστε εναλλακτικές διαστάσεις που μπορεί να ταιριάζουν στις ανάγκες σας
Επιλέξτε μήκος και ποσότητα για να προσθέσετε στο καλάθι σας
120x40x6mm Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
120x40x6mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
120x40x6mm Επικαλυμμένο με αστάρι Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
120x60x6mm Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)