Loading...

Οι 120x40x2mm μας Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) κατασκευάζεται σύμφωνα με τα TS EN10305-5 πρότυπα χρησιμοποιώντας TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 ποιότητας Χάλυβας. Αυτό το σχεδιασμένο με ακρίβεια προφίλ διαθέτει επιφάνεια χάλυβα χωρίς επικάλυψη κατάλληλη για περαιτέρω επεξεργασία ή βαφή και ζυγίζει περίπου 4.890 kg/m. Ιδανικό τόσο για δομικές όσο και για διακοσμητικές εφαρμογές, αυτό το ορθογώνιος σωλήνας (cr) συνδυάζει αντοχή με ευελιξία.
Αυτό το ελαφρύ και διακοσμητικό Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) προσδιορίζεται συνήθως για εργασίες τελειώματα, διαμόρφωση, συστήματα προβολής και έργα εσωτερικού σχεδιασμού. Το πάχος τοιχώματος 2mm παρέχει επαρκής αντοχή για ελαφρές εφαρμογές διατηρώντας παράλληλα την εργασιμότητα. Το εφαρμοσμένο φινίρισμα ενισχύει τόσο την ανθεκτικότητα όσο και την εμφάνιση. Διαθέσιμο σε τυποποιημένα μήκη 3m και 6m, αυτό το προφίλ μπορεί εύκολα να κοπεί, να τρυπηθεί και να συγκολληθεί ώστε να ταιριάζει στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120mm × 40mm × 2mm |
| Βάρος ανά μέτρο | 4.890 kg/m |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κράμα/βαθμός | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Πρότυπο | TS EN10305-5 |
| Τέλος | Χωρίς επικάλυψη |
| Διαθέσιμα μήκη | 3m, 6m |
Εξερευνήστε εναλλακτικές διαστάσεις που μπορεί να ταιριάζουν στις ανάγκες σας
Επιλέξτε μήκος και ποσότητα για να προσθέσετε στο καλάθι σας
120x40x2mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
120x40x2mm Επικαλυμμένο με αστάρι Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
120x50x2mm Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
120x50x2mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)