Loading...

Οι 100x40x5mm μας Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) κατασκευάζεται σύμφωνα με τα TS EN10305-5 πρότυπα χρησιμοποιώντας TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 ποιότητας Χάλυβας. Αυτό το σχεδιασμένο με ακρίβεια προφίλ διαθέτει επιφάνεια χάλυβα χωρίς επικάλυψη κατάλληλη για περαιτέρω επεξεργασία ή βαφή και ζυγίζει περίπου 9.780 kg/m. Ιδανικό τόσο για δομικές όσο και για διακοσμητικές εφαρμογές, αυτό το ορθογώνιος σωλήνας (cr) συνδυάζει αντοχή με ευελιξία.
Αυτό το βαρέως τύπου δομικό Χάλυβας ορθογώνιος σωλήνας (cr) προσδιορίζεται συνήθως για πλαίσιο, δομές στήριξης, βάσεις μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού. Το πάχος τοιχώματος 5mm παρέχει ανώτερη φέρουσα ικανότητα διατηρώντας παράλληλα την εργασιμότητα. Το εφαρμοσμένο φινίρισμα ενισχύει τόσο την ανθεκτικότητα όσο και την εμφάνιση. Διαθέσιμο σε τυποποιημένα μήκη 3m και 6m, αυτό το προφίλ μπορεί εύκολα να κοπεί, να τρυπηθεί και να συγκολληθεί ώστε να ταιριάζει στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100mm × 40mm × 5mm |
| Βάρος ανά μέτρο | 9.780 kg/m |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κράμα/βαθμός | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Πρότυπο | TS EN10305-5 |
| Τέλος | Χωρίς επικάλυψη |
| Διαθέσιμα μήκη | 3m, 6m |
Εξερευνήστε εναλλακτικές διαστάσεις που μπορεί να ταιριάζουν στις ανάγκες σας
Επιλέξτε μήκος και ποσότητα για να προσθέσετε στο καλάθι σας
100x40x5mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
100x40x5mm Επικαλυμμένο με αστάρι Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
100x50x5mm Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)
100x50x5mm Γαλβανισμένο Χάλυβας Ορθογώνιος σωλήνας (CR)